Hurtownia SZCZEPAN istnieje na rynku od 1990 roku. Mamy duże doświadczenia w handlu artykułami AGD, w związku z tym możemy zaoferować Państwu ponad 70 tysięcy artykułów z tej branży oraz życzliwą obsługę klienta na miejscu jak i przez telefon.


Jesteśmy bezpośrednim importerem większości towarów  w takich grupach asortymentowych jak:  porcelana, szkło, wiklina, upominki, artykuły dekoracyjne, użytkowe oraz drobne AGD do kuchni, łazienki oraz pokoju. 

Z każdym rokiem firma sukcesywnie się rozwija, obecnie łączna powierzchnia handlowa to ponad 13 tys. m2. Mamy nadzieję, że każdy klient wśród naszej bogatej oferty znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

 

Zaopatrujemy kilkaset sklepów, restauracji i hurtowni w całej Polsce, a także poza granicami naszego kraju.  Obecnie hurtownia nasza jest jednym z największych dystrybutorów takich firm jak: Lubiana, Chodzież, Ćmielów, Gerlach, Amefa, , Luminark, Fiskars, Krosno, Bohemia, Curver oraz Plast team

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów na terenie hurtowni lub przez sklep internetowy

www.sklep.szczepan.gda.pl

 

 

 

 Nasza firma zyskała CERTYFIKAT ZŁOTEGO PŁATNIKA 2015 - to ogólnopolska oznaka najwyższej jakości wypłacalności oraz najwyższego zaangażowania w pracy z klientem

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN